Saistību atrunāšana

Autortiesības pieder BE Group (2012. gads), ja vien nav norādīts citādi. Visas tiesības ir aizsargātas.
BE Group un šajā lapā minēto BE Group izstrādājumu nosaukumi ir preču zīmes vai reģistrētas BE Group preču zīmes. Mājas lapā www.begroup.lv minēto vai attēloto uzņēmumu un izstrādājumu nosaukumi var attiecīgi būt to īpašnieku preču zīmes.

Lūdzam pirms šīs tīmekļa vietnes izmantošanas izlasīt šos noteikumus un nosacījumus. Ja Jūs noteikumiem un nosacījumiem nepiekrītat, šo tīmekļa vietni un tās saturu Jūs nevarat izmantot.

Mājas lapā ir ievietoti BE Group dokumenti, materiāli un attēli. Šajā mājas lapā jebkurā laikā pēc BE Group ieskatiem un bez iepriekšēja rakstiska paziņojuma var tikt ieviestas izmaiņas. Jūs nekādā veidā nedrīkstat grozīt, mainīt, pārveidot vai pielāgot šo tīmekļa vietni vai citus BE Group materiālus un attēlus.

BE Group nesniedz nekādus solījumus un garantijas, ka pieeja šai tīmekļa vietnei būs nepārtraukta un bez kļūdām. BE Group nesniedz nekādus solījumus vai garantijas par materiāliem vai attēliem, kas redzami vai slēpti ir ievietoti tīmekļa vietnē, tai skaitā, bet ne tikai, garantijas, kas ir izteiktas par noietu un izmantojamību noteiktam nolūkam; uzņēmums BE Group nekādā gadījumā nav atbildīgs par zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies, izmantojot šo tīmekļa vietni vai tajā ievietotos materiālus un attēlus.

BE Group nesniedz nekādu garantiju vai solījumus attiecībā uz tīmekļa vietnēm, kurās caur šo tīmekļa vietni Jūs varat nokļūt. Saites uz citām vietnēm tiek sniegtas tikai apmeklētāju ērtībai, un tās nenozīmē, ka BE Group ir atbildīgs vai uzņemas jebkāda veida atbildību par šo tīmekļa vietņu saturu un izmantošanu. Turklāt piesardzības pasākumu veikšana un nodrošināšana, ka jebkas, ko Jūs izmantojat, nesatur datorvīrusus, tārpus, „Trojas zirgus” un citas kaitīgas datnes, ir Jūsu pašu ziņā.

Ja Jums ir kādi jautājumi attiecībā uz šo saistību atrunu, lūdzam sazināties ar BE Group.

Sūtīt pa e-pastu šo lapu
Jūs gatavojaties sūtīt šo lapu pa e-pastu "Saistību atrunāšana".
Lūdzu aizpildiet sekojošo formu un nospiediet sūtīt.
Jūsu vārds:
 
Jūsu drauga e-pasta adrese