MŪSU KLIENTI

BŪVNIECĪBA UN APSTRĀDES RŪPNIECĪBA

BE Group klientus var iedalīt divās galvenajās grupās — būvniecības nozares klienti un apstrādes rūpniecības klienti. Segmentējot klientus, mēs spējam efektīvāk pielāgot mūsu piedāvājumu dažādām klientu vajadzībām.

BŪVRŪPNIECĪBA

Mūsu klienti ir būvrūpniecības uzņēmumi, kuriem ir nepieciešamas sijas, būvniecībā izmantojamas caurules, stieņi, loksnes, tērauda profili, nerūsošais tērauds un alumīnijs ar CE marķējumu. Materiālu bieži piegādājam, jau sazāģētu nepieciešamajos izmēros, atbilstoši rasējumiem sagrieztā, perforētā un nepieciešamības gadījumā — ar aizsargājošu krāsu krāsotā veidā. Mēs rūpējamies par to, lai vajadzīgajā vietā un vajadzīgajā laikā klienti saņemtu tieši nepieciešamā veida tērauda materiālus, kas ir izgatavoti atbilstoši standartā EN 1090 noteiktajām prasībām.

APSTRĀDES RŪPNIECĪBA

Apstrādes rūpniecības uzņēmumiem piegādājam plašu materiālu un priekšapstrādes pakalpojumu klāstu. Mūsu klienti materiālus un ražošanas pakalpojumus saņem no viena un tā paša piegādātāja, tādēļ visi risinājumi ir ātri un vienkārši. Darbību atvieglo arī tieši īstajā brīdī veiktās piegādes, kuras tiek īstenotas, izmantojot Somijas vislabākos loģistikas risinājumus.