ORGANIZĀCIJA

PIELĀGOTI RISINĀJUMI

Savā galvenajā tirgus reģionā — Somijā un Zviedrijā BE Group jau daudzus gadus ir bijis viens no vadošajiem uzņēmumiem. BE Group darbojas arī Baltijas valstīs un Polijā. Tas sniedz BE Group iespēju piedāvāt pielāgotus risinājumus, kuru sniegšanā ir iespējams izmantot uzņēmuma starptautisko organizāciju. Šādā veidā tiek iegūtas konkurences priekšrocības un nodrošināts vislabākais iespējamais piedāvājums tiem klientiem, kuri darbojas vai kuri plāno darbību vairākās valstīs. 

KLIENTA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTS PIEDĀVĀJUMS

BE Group organizācija savu produktu un pakalpojumu klāstu pielāgo klientu vajadzībām. Savā darbībā aizvien vairāk koncentrējamies uz tieši nepieciešamajā brīdī īstenojamām piegādēm un klientu ražošanas efektivitātes uzlabošanu. Cenšamies piedāvāt īstos produktus īstajā brīdī, ievērojot attiecīgo piedāvājumu un īstenojot efektīvu uzglabāšanu. Organizāciju veido divi biznesa sektori — Zviedrija un Polija, un Somija un Baltija.

Zviedrija un Polijas biznesa sektors

Biznesa sektoru veido biznesa struktūrvienības Izplatīšana — Zviedrija, Ražošana — Zviedrija un Polija, un Lecor Stålteknik (tērauda konstrukcijas būvniecības un rūpniecības projektiem). BE Group pieder arī 50% ArcelorMittal BE Group SSC AB (ar tērauda materiāliem saistītu pakalpojumu centrs, lokšņu griešana).

Somijas un Baltijas biznesa sektors

Biznesa sektoru veido biznesa struktūrvienības Izplatīšana — Somija, Izplatīšana — Baltija un Ražošana — Somija.