PIEGĀDĀTĀJIEM

PIEGĀDĀTĀJIEM

Mūsu piegādātāji ir svarīga mūsu uzņēmējdarbības un tās attīstības daļa. Šī iemesla dēļ mēs cenšamies uzticams un ilglaicīgs sadarbības partneris visiem mūsu piegādātājiem. Savu darbību mēs vēlamies attīstīt sadarbībā, lai uzlabotu mūsu gala klientu saņemtos pakalpojumus. Kopīga uzņēmējdarbības attīstība, skaidra saziņa un profesionāli procesi ir instrumenti, ar kuru palīdzību mēs spējam ietekmēt materiālu apriti visā mūsu pārstāvētajā rūpniecības nozarē.

Ilgtspējīga attīstība, caurskatāmība un dinamika ir mūsu darbības vadmotīvi, un mēs vēlamies, lai tādas pašas vērtības būtu arī mūsu piegādātājiem, lai mēs kopīgi varētu attīstīt jaunus darbības modeļus mūsu vērtībām atbilstošai attīstībai.„BE Group“ pirkimo komanda nuolat bendradarbiauja su mūsų tiekėjais. Su malonumu laukiame naujų plėtros idėjų ir pasiūlymų. 

BE Group iepirkumu komanda nepārtraukti pilnveido sadarbību ar mūsu piegādātājiem. Labprāt uzklausām jaunas, ar darbības pilnveidošanu saistītas idejas un priekšlikumus. 

Sazinieties ar mums — mēs augstu vērtējam sadarbības partneru viedokli! Lūdzam mūsu piegādātājiem iepazīties ar turpmāk norādītajiem dokumentiem, bet jaunajiem piegādātājiem — aizpildīt pieteikuma veidlapu.

DOWNLOADS

CODE OF CONDUCT FOR SUPPLIERS

Download BE Group´s Code of Conduct for Suppliers.

PDF

DATA PROCESSOR AGREEMENT

Download BE Group´s Data Processor Agreement for Suppliers.

PDF

SUSTAINABILITY REPORT

Download BE Group´s Sustainability Report.

PDF

Vai vēlaties kļūt par BE Group piegādātāju?

Ja vēlaties būt iekļauts mūsu piegādātāju datu bāzē, aizpildiet piegādātāja pieteikuma veidlapu. Ja pēc novērtēšanas mūsu sistēmas ietvaros Jūs tiksit atzīts par atbilstošu BE Group novērtēšanas kritērijiem, ar jums sazināsies turpmākiem iepirkumiem.